Modeline Göre Çantalar Hangi Kombinlere Yakışır?

Modeline Göre Çantalar Hangi Kombinlere Yakışır?
9 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.453 kez okundu.

Modeline Göre Çantalar Hangi Kombinlere Yakışır?
Olmazsa olmazlarımız, içinde her duruma uygun bir kurtarıcı nesnenin mutlaka bulunduğu çantalar, doğru kombinlerle doğru  şekilde kullanıldığında bir bayanın şıklığına şıklık katıyor.

     Modellerine göre çanta seçiminin püf noktalarına göz atmadan çanta alışverişine çıkmayın!

Postacı Çantalar Hangi Kombinlere Yakışır?
Geçtiğimiz sonbahar aylarından bu yana oldukça revaçta olan ve her kadının gardolabına giren postacı çantalar, birçok kombinde güzel durmaktadır. Postacı çantaların klasik modelleri, kalem etekle yapılan kombinlerle uyumlu bir ikili oluşturur. Ayrıca jeanle yapılan spor bir kombin klasik postacı bir çanta ile  tamamlanarak tarz bir görünüm yaratabilir.  Ancak burada dikkat edilmesi gereken spor şıklığın klasik, topuklu  ayakkabı  ile tamamlandığı kombinlerde klasik postacı çantanın kullanılmamasıdır. Ayakkabıya kadar spor şıklık, klasik postacı çantalarla rahatlıkla tamamlanabilir.
Püsküllü Çantalar Hangi Kombinlere Yakışır?
Bu kış hayatımıza giren bohem giyim tarzının olmazsa olmazı püsküllü çantalar, çok değişik modelleri ile vitrinleri  süsledi. Son zamanların sevimli aksesuarları  püsküllü çantalar, çok gösterişli kombinlerde sırıtırlar. Püsküllü çantalar, daha çok sokak modasında tercih edilebilirler ve kesinlikle  sade şıklıkları  tamamlamalıdırlar.  Püsküllü çanta, Jean, kazak ve gömlekle yapılan sade bir kombini hareketlendirmek için uygun bir aksesuar seçimi olacaktır.
Portföy Çantalar Hangi Kombinlere Yakışır?
Gecelerin, düğünlerin vazgeçilmez parçaları portföy çantalar, artık abiye giyimden kendini kurtardı. Günlük hayata uyarlanan modelleri ile portföy çantalar, spordan klasiğe birçok tarzı yaratmanın en şık   yollarından birisi. Bol kesim pantolon ve dar bir gömlek ya da tunik ile şık bir portföy çanta çok yakışacaktır. Ayrıca blazer ceketlerle birlikte kombininde değişik bir hava katmak için portföy çantalar, birebirdir.
Geniş Çantalar Hangi Kombinlere Yakışır?
Uyumlu kombinlerde çok hoş duran geniş çantalar, gösterişli ve hareketli parçalar olduklarından sade kombinlerde tercih edilmelidir. Geniş  çantalar, Jean kombinlerde mükemmel durmaktadır. Geniş çantaların en iyi uyumu yakaladığı üstler ise dar ve kısa üstlerdir. Bol ve döklümlü üstlerle geniş çanta her zaman ideal bir ikili değildir. Ayrıca geniş bir çanta, sade, üst kısmı dar, eteği  düz ya da çan şeklinde açılan diz hizasında ya da mini elbiselerle  çok yakışır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git