Hangi Gelinlik Modeli, Hangi Düğün Mekanlarında Giyilir?

Hangi Gelinlik Modeli, Hangi Düğün Mekanlarında Giyilir?
31 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.404 kez okundu.

Hangi Gelinlik Modeli, Hangi Düğün Mekanlarında Giyilir?

2016 Yazında Hangi Gelinlik Modeli, Hangi Düğün Mekanında Giyilir?

Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde, gelin adaylarını tatlı bir heyecan sararıyor. O unutulmaz düğün gecesinde nasıl bir gelinlik modeli seçmek gerekir? Bu yaz mevsimine uygun birçok model seçeneği var. Tesettür gelinlik modelleri için ortuluyum.com a bakabilirsiniz.

Gelinlik tasarımcıları, hazırladıkları 2016 yaz gelinlik modelleri seçenekleriyle, adeta görsel bir şölen yaşatıyor. Birbirinden idealı ve güzel gelinlikler, moda defilelerinde tanıtılıyor. Bir peri kızı mı, bir prenses mi, yoksa zarif bir kuğumu olacaksınız? İşte size düğün mekanlarına göre gelinlik modelleri. Sizin için hangisinin uygun olacağına karar verme zamanı.

Kır Düğünü ile peri kızı masalı

Temiz havanın verdiği huzuru ve baharın coşkusunu yaşattığı için, kır düğünleri oldukça neşeli geçen düğün konseptidir. Bu düğünlerde, gelinler için en uygun gelinlik, uçuş uçuş ipek şifondan ve tüllerden oluşan bir gelinlik modelidir. Omuzları düşük, renkli küçük çiçeklerle süslenmiş, etek kısmı uçuşan tüllerle veya şifonlarla bezenmiş, hafif kabarık bir gelinlik modeliyle bir peri kızı olabilirsiniz. Siz hareket ettikçe, tüm bakışların üzerinizde olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Otel düğünü ile bir prenses hikayesi

Otel düğünleri, ihtişamın ve görselliğin bol olduğu düğünlerdir. Her tarafta ışıldayan görkemli avizeler vardır. Pırıltının ve abartının çok olduğu bu organizasyonlarda, bu ihtişama ancak bir prenses gelin yakışır. Bunun içinde, kabarık ve uzun duvaklı gelinlik modelleri son derece uygundur. Özellikle sırt dekolteli ve dantelli gelinlikler içinde, bir prenses gibi görünmeniz kaçınılmazdır.

Tarihi mekan düğünleri ile, bir Osmanlı Sultanı

Tarihi mekanlar; geçmişin gizemini, ihtişamını, ve dokusunu günümüze taşırlar. Bu mekanlar için oldukça asil duran bir gelinlik seçimi en doğru karar olacaktır. Peki bu dokuya ne yakışır? Bir Osmanlı sultanı zarafeti.Gümüş sırmalarla ve pırıltılı taşlarla işlenmiş, eteği kabarık, saten ve dantelin bir arada kullanıldığı bir model oldukça asildir. Size öyle bir modelle, günümüzün sultanı olabilirsiniz.

Tekne düğünleri ile özgürlüğün tadına varın

Tekne düğünleri, hareket kabiliyetinin kısıtlı olduğu bir konsept türüdür. Bundan dolayı, takılıp düşmeyeceğiniz, rahat hareket edebileceğiniz bir gelinlik seçmelisiniz. Askılı kısa şifon gelinlikler, üstü bele oturan ve eteği hafif valonlu gelinliklerle muhteşem görünebilirsiniz. Tarlatan gerektirmeyen modeller sizin için en uygun olanıdır.

Havuz başı düğünü ile bir deniz kızı rüyası

Havuz başı düğünleri genellikle gece olur. Masalar, havuz etrafında ve kısıtlı alanlarda yerleştirildiği için, hareket etmenizi sağlayacak gelinlikler uygundur. Balık yada yarım balık gelinlik modelleri ile, havuz kenarına çıkmış bir deniz kızı olabilirsiniz. Tesettür Gelinlik Modelleri için de www.ortuluyum.com a bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git