Eski sevgilinizi sosyal medyada takip ediyor musunuz?

Eski sevgilinizi sosyal medyada takip ediyor musunuz?
28 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 1.783 kez okundu.

Birçoğumuz için vazgeçilmez olan sosyal medyanın yaşantımıza etkisi çok fazla. modayaren.com üyeleri arasında düzenlediği ankette “eski sevgiliyi sosyal medyada takip ediyor musunuz? diye sordu. Anket sonuçları ise çiftlerin artık eski sevgililerini takip etmeyi bıraktıklarını gösteriyor.

Yaşam tarzı haline gelen her an online olma durumu ile birçok sosyal davranışımız, alışkanlıklarımız buna ayak uydurmaya başladı. Zamanımızın en çoğunu sosyal medyada geçirmeye başladık. İlişkilerimiz de artık sosyal medya üzerinden kuruluyor hatta sosyal medya ki duruşumuz ilişkilerimize yön veriyor.

Türkiye’nin, sosyal medya kullanımında Brezilya, Rusya, Endonezya, Hindistan ve İngiltere’yi geride bırakarak ABD’nin ardından ikinci sırada, Twitter’da dünya birincisi ve Foursquare’de de ikinci sırada yer alması sebebiyle eÇift.com üyelerine “Eski sevgilinizin ne yaptığını sosyal medyada takip ediyor musunuz ? “ sorusunu yöneltti.Anket sonuçlarında, ankete katılanların sadece %15′inin eski sevgililerini sosyal medyada takip ettikleri ortaya çıktı. Bu sonuçlar gösteriyor ki insanlar artık eskiye bağlı kalmaktan kaçınıyor, geçmişle ilgili alışkanlıklarını hızla değiştiriyor ve mutlu olmanın yollarını arıyor. 

Özellikle yaz mevsiminin başladığı bu günlerde herkes yeni bir enerji, eski sevgililerini unutup doğru kişiyi bulmayı istiyor.

modayaren.com ise bu noktada en doğru adreslerden biri. Yeni insanlarla tanışacak zaman bulamayan; uzun süreli birliktelik arayan kaliteli ve eğitimli bekarların buluşma noktası olan ciddi arkadaşlık sitesi.. 
Kim bilir belki siz de eÇift.com’ da ruh eşinizi bulabilirsiniz

Etiketler:

Eski sevgilinizi sosyal medyada takip ediyor musunuz? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. buse diyor ki:

    Birçok kişinin takip ettiği çok aşikar ortada, Şahsen asla takip etmem.

  2. Tahir Yanar diyor ki:

    Bence de eski sevgili facebook üzerinden sürekli takip ediliyor kimse inkar etmemeli. Anılar iz bırakıyor sonuçta 🙂

Sayfa başına git