En Yeni Gelinlik Modelleri

En Yeni Gelinlik Modelleri

Geçmişten günümüze kadar aile bağlarının kurulmasında atılan evlilik adımının düğün kutlamaları ile duyurulmasına önem verilmiştir. Evlenecek olan çiftler şık olmak ve farklı görünmek adına kıyafetlerini farklı giymektedirler. Erkekler damatlık seçimlerini yaparken, kadınlar ise en yeni gelinlik modelleri ile şık olmaya çalışmaktadırlar.Davetlilerin meraklı gözleri arasında kaldığında herkesin gözlerinde hayranlığı görmek isteyen bayanlar en yeni gelinlik modelleri ile karşılarına çıkmaya çalışmaktadırlar.Bu nedenle özellikle internet üzerinde araştırmalar her yıl farklı kalıplar için yapılmaktadır. İşte bu yazımızda 2016 gelinlik kalıplarına ve en yeni gelinlik modellerine değineceğiz.

EN YENİ GELİNLİK MODELLERİ: KABARIK ETEKLER 2016 koleksiyonlarında yer alan en yeni gelinlik modelleri için etekler ve ikili parçalar dikkatleri çekmektedir. Ağırlık verilen kabarık etekler herkesin ilgi odağı olmuş durumdadır. Bu modeller özellikle yaz aylarında ve kır düğünlerinde tercih edilmektedir. Eteklerin kabarık olması ve üst kısımlarının dantelli olması ile muhteşem bir uyum yakalanmaktadır. Kapalı olmayan bayanlar en çok straplez kesimlere önem verirken, kapalı olan bayanlar ise kolların dantelli olmasını istemektedirler.Bu isteklere göre şekillenmekte olan en yeni gelinlik modelleri gelin adaylarının istekleri doğrultusunda daha modern bir hale getirilmektedir.

BOY VE KİLOYA GÖRE EN YENİ GELİNLİK MODELLERİ Sizler de en yeni gelinlik modelleri için güvenilir markaların internet adreslerini sürekli olarak takip edebilirsiniz. Geçmişten itibaren kullanılan gelinlik modellerinin yeniden günümüzde modern bir şekilde kullanıldığını ve hem nostaljik, hem de romantizm dolu bir düğün anısı yaşayabilirsiniz. Bayanlar ayrıca gelinlik seçimlerinde kilolarına göre de detayların olmasını isteyebilirler. Kilolu görünmemek için eteği daha fazla kabartarak en pratik çözümü bulabilirler. Fit ve uzun boylu bayanlar ise daha sade, balık etek modelli en yeni gelinlik modelleri arasında seçimler yapmaktadır. Böylece vücutlarına daha iyi oturacak olan gelinlik modellerini seçebileceklerdir.

EN YENİ GELİNLİK MODELLERİ DESEN DENGESİ Tesettür gelinlik modellerinde ise duvaklarda ki yenilikler ilgiyi toplamaktadır. Bunların dantelleri yoğun olan modellerde kısalması, diğerlerinde ise uzaması müthiş bir uyumu beraberinde getirmektedir. Bunun farkında olan kişiler duvaklarını gelişigüzel değil en yeni gelinlik modellerindeki dantel süslemelerine ve kendiliğinden oluşan desenlere göre seçmektedirler.  Aksi halde göz yorucu bir hal alacak olan modellerde hareketliliklerin hiçbir anlamı kalmayacaktır. Bunun önüne geçmek için mutlaka desen ve sadelik uyumlarını birbirleri ile dengeli olacak şekilde ayarlamanız gerekmektedir. En yeni gelinlik modellerinde bu detaylara dikkat etmeniz halinde hedefinizdeki şıklığa kolayca ulaşabileceğinizi unutmayın.

En Yeni Gelinlik Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git