Carlson balık yağı

Carlson balık yağı
13 Mart 2016 tarihinde eklendi, 980 kez okundu.

Carlson balık yağı

Günümüzde hap ve şurup olarak da üretilen carlson balık yağı sayesinde birbirinden farklı yararlarını görebilirsiniz. Balık yağının yararlarına bakacak olursak;

  • Beyinde sağlıklı bir şekilde sinir hücreleri yollarını oluşturmak için her zaman gereklidir.
  • Kalbinizi korur ve kanı inceltici etkisi vardır.
  • Kalp ritmini düzenler ve kolesterolü düşürür.
  • Gebelerde bebeğin sinir sistemi ve görme sistemlerinin uygun bir şekilde gelişimine katkıda bulunur.
  • Omega3 yağ asitlerinin bilindiği üzere kansere karşı koruyucu özelliği vardır.
  • Beynin yaşlanma sürecini de azaltır.

Carlson balık yağı nedir?  Kirletilmemiş ve derin sularda yaşayan soğuk su balıklarından elde edilen bu ürün ayrıca oldukça lezzetlidir. Tazeliğini maksimum koruyabilmesi için Norveç’te işlenmiş ve şişelenerek piyasaya sunulmuştur. Ayrıca kullanım kolaylığı sağlayan özel mekanizmalı kapaklara da sahiptir.

Kullanımı da son derece basit olan carlson balık yağı düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Bu anlamda 1 yaşa kadar çocuklarda 1 çay kaşığı, 1 ile 7 yaş arası çocuklarda 1 tatlı kaşığı ve 7 yaşından sonra 2 tatlı kaşığı olacak şekilde kullanılabilir. Gebe ve emziren kadınlar ise yine 1 tatlı kaşığı kadar günlük kullanım yapabilir.

Carlson balık yağının şurubu da oldukça tercih edilir. Çok lezzetli olduğu için limon aromasıyla desteklenmektedir. Yemek ve salatalarda da bu yüzden kullanılabilir. Günümüzdeki en lezzetli balık yağı olduğu için içeriğindeki omega3 balık yağı sayesinde oldukça başarılı ve sağlıklı sonuçlar verir. Vücudun üretemediği en gerekli yağ olan omega3 açısından oldukça zengin olan bu yağ konsantrasyonu da sağlar.

Cilt ve beyin sağlığına ve diyabete de yardımcı olan carlson balık yağı ayrıca cilt ve eklem yağına iyi gelen içeriklerle desteklenmektedir. Balık yağı şurubu kullanarak sizler de limon aroması sayesinde eşsiz bir tat yakalayabilirsiniz. Ürün kimyasal maddeler içermediği için kullanıcılarının yaşam kalitesini de artırmaktadır. Bunun yanında dikkat dağınıklığının önüne geçer ve kansere karşı da vücudunuzu korur. Piyasada bulabileceğiniz carlson balık yağı şurubu ve hapı sayesinde sizler de bu özelliklerin tamamından yararlanabilir ve düzenli kullanımlar sonrasında etkisini de kısa süre içerisinde görebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git