Abartma be Gökhan

Abartma be Gökhan
27 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 2.482 kez okundu.

Athena Gökhan fiyatını beşe katladı!

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye isimli yarışma programında Jüri üyesi koltuğuna oturan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un reklam ücreti, teklif götüren markayı şoke etti. Ünlü bir otomobil firması geçen günlerde Acun Ilıcalı imzalı “O Ses Türkiye” yarışmasında kullandığı “Abi çok iyi yaa” sloganıyla popülaritesini artıran Özoğuz’a reklam teklif etti.

Tekliften vazgeçtiler

Firma özellikle gençlerin hayran olduğu müzisyene 1 yıllık reklam kampanyasında rol almasını önerdi. Özoğuz marka yetkililerine 2 şart sundu ve “3 milyon dolar isterim, ayrıca da tek başıma değil, ikizim Hakan’la projede oynarım” dedi. Otomobil firması yaptıkları piyasa araştırmasında geçmişte reklamlardan 600 bin TL civarında ücret aldığını öğrendikleri Gökhan Özoğuz’un istediği rakama çok şaşırdı. Ardından da tekliften vazgeçti.

Geçmişte reklamlardan 600 bin TL civarında ücret alan Athena Gökhan, O Ses Türkiye yarışması sonrası fiyatını 3 milyon dolara çıkardı.

Etiketler:

Abartma be Gökhan Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. hasret diyor ki:

    adam dobra konuşuyor arkadaş yalan soyleyemıyo napsın.

  2. buse diyor ki:

    athena grubunu ilk zamanlarından beri takip ediyorum. Gökhan’da çok doğal bir insan.

  3. Tahir Yanar diyor ki:

    Gökhan o kadarını da hak etmiyor bana kalırsa. İki cümle ile 3 katına fiyat mı çıkarmış. Bence jüri üyesi olacak nitelikte bile değil yani.

Sayfa başına git