2016 Tozlu Giyim Tesettür Trendleri

2016 Tozlu Giyim Tesettür Trendleri
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.285 kez okundu.

Tozlu giyim bu sene tozlugiyimi.org sitesinden sorulur. Tozlu giyim her sene olduğu gibi bu senede yeni tozlu giyim modelleri ile çok moda. Tozlu Giyim sitesine girerek yeni yıla girdiğimiz bu senelerde üzerine düşünebileceğimiz birçok yeni tarzda tekstil ürününü vitrinlerde görebilirsiniz. Öyle ki özellikle tesettür yönünde hizmet veren oldukça fazla yeni mağaza açıldı ve bu mağazalar da bulunan ürünlerinde satışı gayet iyi. Satışı yüksek olan ürünlerin başında tunikler, eşarplar, pardesüler geliyor. 2016 Tozlu Giyim Tesettür Trendleri bu üç grup arasında yoğunlaşsa da yeni yılda adından daha fazla söz ettirecek farklı model ürünleri de görebileceğiz. Yeni ürünlerin içinde özellikle büyük markalar oldukça fazla çalıştı ve en çok satış rakamına ulaşabilmek için müşterilerini ürünlerine çekebilme gayreti içindeler.

Tozlu Giyim Trendleri

Tozlu Giyim

2016 yılının en çok adından söz ettirecek ürünü olan eşarplarda farklı tasarım ve renkler kullanıldı. Tek ve düzgün renkler yerine farklı birçok rengin bir arada karışık şekilde resimlendirilmesinden çıkan eşarp çeşitleri satış rakamlarını arttıran etkenlerin başında geliyor. 2016 Tesettür Trendleri arasında olan ve aynı tarz ve grup içinde düşünebileceğimiz şal modellerinde de fark yaratan birçok tasarım vitrinlere yerleştirildi. Şal modellerinde öne çıkan renkler arasında koyu veya açık renkli tasarımlar öne çıktı denilemez. İki tip model de 2016 yılında bayanların tercihlerinde aynı seviyede bulunuyor. Tozlu giyim trendleri ve tozlu giyim tesettür etek modelleri hakkında bilgi almak için tozlugiyimi.org a girebilirsiniz.

Tesettür denildiğinde akla gelen tunik modelleri özellikle tesettürlü bayanların vazgeçilemezlerin arasında yerini aldı. Dizlere doğru daralan modellerin yanında genişleyebilen modeller de ilgi gördü diyebiliriz. Ayrıca renk açısından canlı olan renklerin daha çok ilgi çekmesi sürpriz olmadı. Ancak bu sene tunikler üzerinde kullanılabilen aksesuarlarda fark edilecek şekilde tasarımları görmek mümkün olabilecek. 2016 Tesettür Trendleri bayanların kullandığı ürün olan pardesü modellerinde de farklı tarzların çıktığı bir yıl olarak kayıtlara geçti. Yeni yılda tesettürlü bayanlar oldukça rahat edecek ve bunun yanında istedikleri her modelin farklı kombinasyonlarını da bulabilecekler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git