2016 Salopetlerle Denim Trendi

2016 Salopetlerle Denim Trendi

Denim Trendine Salopetlerle Sevimli Yorum

2015 ilkbahar-yaz sezonunun en büyük çıkışını şüphesiz ki denim yani kot kumaşı yaptı. Bu trendi kendinize has ve sevimli bir şekilde yorumlamak istemez misiniz? Cevabınız evetse tercihiniz salopetlerden yana olmalı. Salopetler, diğer bir değişle bahçıvan pantolonları çok göz önünde olmayan ama modası da aslında hiç geçmeyen kendine has kıyafetler. Dolayısıyla salopetler ile yapacağınız kombinlerle dikkat çekici ve stil sahibi görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Salopetler günlük kullanım için çok uygunlar. Bu sevimli giysileri gün içinde spor ayakkabılarla ya da espadrillerle kombinleyebilirsiniz. İçinize de beyaz başta olmak üzere her renkte tişört giyerek harika görünebilirsiniz. Daha kadınsı görünmek istiyorsanız paçalarınızı kıvırıp topuklu ayakkabılar giyerek sadece çekici değil çok da farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

salopet-denim-trendi

Salopet Şortları da Unutmamalı

Salopet şortlar ise çok rahatlar Bu giysileri de ister spor ayakkabılarla, ister espadrillerle ister babetlerle birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca salopet şortların sandaletler ve topuklu ayakkabılarla da harika durduğunu ekleyelim. Kısacası ister uzun ister kısa salopetlerle sevimli ve şık bir yaz geçirebilirsiniz.

 

27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.153 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git